top of page

Meist

GraniteLux OÜ on erakapitalil loodud Eesti ettevõte,mille peamisteks tegevusaladeks on töötasapindade ja köögitehnika müük.

Materjalide valikus on graniit,marmor,presskivi ja keraamika.

Vastavalt teie soovile,valmistame nendest materjalidest kvaliteetseid tööpindasid,vannitoa tasapindasid,aknalaudu,kamina detaile,põrandaplaate või seina paneele.

Presskivist pakume Technistone,Silestone ja Caesarstone materjale.

Keraamikast pakume Dekton materjale.

Köögitehnikast pakume erinevaid valamuid,segisteid ja dosaatoreid.

Pakume terviklahendust projekteerimisest kuni paigaldamiseni ja järelhoolduseni.

Millega Tegeleme:

Tasapinnad

Müüme kvaliteetseid kivist töötasapindasid, marmorist, graniidist, kvartsist ja keraamikast. Graniit ja marmor on looduslikud materjalid. Kvarts ja keraamika on aga tööstuslikult valmistatud materjalid. Kivitöötasapinnad on loodud kestma, mis ei vaja erilist hooldust ja kestavad õige kasutuse korral aastakümneid.

KGS Care Kit

Müüme kvaliteetseid hooldustarvikuid graniidile,marmorile,presskivile,kui keraamikale,millega tagate kivile aastakümneid kestva ilu ja sära.

Köögitehnika

Pakume parima kvaliteediga köögitehnikat.Meie valikust leiad valamud,segistid ja dosaatorid,mille erinevad värvitoonid tagavad ideaalse sobivuse kivist tasapinnaga

Tööstuslik joonis

Pakume firmadele tasapindade joonestamisteenust cad tarkvaraga,mille salvestame vastavalt dwg või dxf faili,millega on lihtne kivist tasapindasid toota.

bottom of page